Hepimiz Birlikte Çalışıyoruz İşin Sırrı Bu
<b>IRADETS</b> (0216) 290 37 03 IRADETS (0216) 290 37 03

ARB RIDER AWG-5000 PULSE GENERATOR

 • Kullanım Alanları: Sağlık Sektörü - Otomotiv Sektörü - Lablar

ARB Rider AWG-5000 Serisi, 16 bit çözünürlüklü Dijitalden Analoga dönüştürücü ile donatılmış dünyanın en hızlı 2, 4 ve 8 kanallı puls üretecidir. Kullanımı kolay kullanıcı arayüzü sayesinde tek darbe veya çift darbe birkaç saniye içinde programlanabilir. AWG-5000 Darbe Üreteci serisi, 6.16 Gs/sn güncelleme hızı, 5Vpp çıkış voltajı aralığı, 110 ps Yükselme/Düşme süresi ve 4 adede kadar GSamples bellek derinliği sunarak bu ürünü Otomotiv, Havacılık ve Savunma, Büyük Fizik ve Yarıiletken Test uygulamaları. Birim başına 8’e kadar analog kanal ve 32’ye kadar dijital hat (TTL veya LVDS standartları), kullanıcının analog ve dijital uyaranlar oluşturmak için bir karma sinyal oluşturma kurulumu oluşturmasına olanak tanır.

Analog performanslardan Ödün Verilmez: 110ps’lik hızlı yükselme süresi, maksimum 5Vpp genlikte elde edilebilir

Ayrıca, Seri Veri Modeli Oluşturucu seçeneği, 1,54 Gbps güncelleme hızıyla ön uç SMA konektörleri aracılığıyla bir ikili bilgi akışı oluşturmanıza olanak tanır: yerleşik PRBS dizileri, modülasyon özellikleri, geçiş şekillendirme ve güçlü bir analog ön uç, SPG’yi en zorlu uygulamalar için mükemmel bir araç haline getirir.

Özel bir kasa içi senkronizasyon veri yolu, 4 birime kadar çoklu cihaz senkronizasyonuna izin verir: dünyadaki en güçlü karışık sinyal üreteci için 32 analog kanal ve 128 dijital kanal.

Pulses for All Your Needs

İster karmaşık bir darbe dizisi, bir dizi radar darbesi, bozulmalı darbeli RF sinyalleri, Gauss darbeleri, çok seviyeli darbeler, IGBT/Mosfet deneyleri için çift darbeler, Gelişmiş Araştırma ve Kuantum hesaplama için darbeler üretiyor olsun, AWG-5000 tüm en karmaşık testler ve en yeni uygulamalarınız için ideal ortak.

Öne Çıkanlar Özellikler

 • ± 2.5V donanım ofseti ile 50 Ohm Darbe Genliğine 5Vpp’ye kadar
 • 110 ps Yükselme ve Düşme Süresi
 • Minimum Darbe Genişliği: 230 ps
 • Pulse Transitions kolayca şekillendirin

Kuantum Hesaplama ve RF Kablosuz

Radar, LiDAR Tasarım ve EW

Geniş bant radar ve elektronik harp sistemleri, gerçek dünya durumlarını ve karmaşık ortam senaryolarını çoğaltmak için yüksek doğrulukta sinyallere ihtiyaç duyar.

Ayrıca, günümüzde otomotiv çözümlerinin, çeşitli test koşulları altında güvenliği kanıtlamak için doğru ve güvenilir testler oluşturması gerekmektedir: LiDAR, bu tür çözümler için stratejik bileşenlerden biridir.

Ana Özellikler

 • Mükemmel sahte performansla Radar test sinyalleri üretin
 • 16384 adede kadar sıralayıcı girişi ve Gelişmiş Sıralayıcı koşullu/koşulsuz atlamalarıyla Elektronik Harp karmaşık senaryoları oluşturun.
 • Havacılık ve savunma, otomotiv ve mobil cihaz çözümleri için LiDAR sinyal testi oluşturun
 • Waveform Editor yazılımını kullanarak test dalga formları oluşturun veya bunları MatLab, Labview, .NET dilleri vb. gibi üçüncü taraf uygulamaları kullanarak içe aktarın.

Dalga Biçimi Düzenleyicisi: Güçlü ve Kolay

Dalga Biçimi Düzenleyici, radar darbeleriniz, fiziksel araştırma darbeleriniz, gerçek dünya sinyalleri ve karmaşık ortam sinyalleri için en karmaşık şekilleri kolayca oluşturmanıza olanak tanır. Standart yazılım paketine dahildir.

Ana Özellikler

 • En karmaşık analog ve dijital sinyalleri kolayca oluşturun
 • PC’nizde uzaktan dalga formlarınızı oluşturun
 • True-Arb yazılımıyla tam entegrasyon

Çoklu Cihaz Senkronizasyonu

True-Arb yazılımı ile tam senkronize ve entegre 32 analog kanal ve 128 dijital kanaldan oluşan bir sistem oluşturmak için 4 üniteye kadar senkronize edebilirsiniz.

Ana Özellikler

 • 4 birime kadar senkronize edin: 32 Analog kanal ve 128 Dijital kanal
 • Kanal başına uygun fiyat
 • True-Arb yazılımı aracılığıyla kullanımı kolay Çoklu Cihaz kontrolü