Hepimiz Birlikte Çalışıyoruz İşin Sırrı Bu
<b>IRADETS</b> (0216) 290 37 03 IRADETS (0216) 290 37 03

Biz Kimiz

IRADETS A.Ş., 2013’te kurulduğu andan itibaren ülkesine katma değer katacak araştırma ve geliştirme projelerine imza atmayı misyon edinmiş bir spin-off şirketidir. Savunma sanayi ve sağlık endüstrisi başta olmak üzere, arkeoloji, inşaat sektörü ve malzeme bilimi konularında birden çok projeye imza atarak, bu sektörlerin güçlenmesinde önemli projelere başarı ile tamamlamıştır.

Uzay radyasyonu çalışmaları, uzay radyasyonu ortamı ve uzay hava simülasyonlarından ESCC / ESA, JEDEC, ASTM ve Askeri Standartlara göre ışınlama testlerine ve son olarak kritik elektronik bileşenler ve/veya sistemler için hafifletme teknikleri veya alternatif çözümler önermektedir.

Uzay, sağlık, çevre, yurt güvenliği, nükleer santraller radyasyon güvenliği ve atık izleme, sismoloji, jeofizik/jeoloji, yüksek enerji, nükleer ve parçacık fiziği uygulamaları için yenilikçi radyasyon algılama sistemlerinin araştırılması ve geliştirilmesi ile de çalışmalar yapmaktadır.

Bu alanlarda IRADETS, yüksek enerji, astropartikül, nükleer fizikçiler ve elektronik ve makine mühendisleri ile dünyaca ünlü araştırma enstitüleri ve kesim yapan firmalar ile ortaklığı sayesinde araştırma ve yenilik alanında sadece Türkiye’de değil, dünyada da bir numara olmayı hedeflemektedir.

İlgili alanlarında lider olan yüksek teknoloji firmaları BEAMIDE, CAEN-Nuclear, CAEN-RFID, Wisepower, Active Technologies’i temsil etmekteyiz.

IRADETS, is a spin-off company that has taken on the mission of carrying out research and development projects that will add value to its country from the moment it was founded in 2013. It has accomplished many projects on archeology, construction sector and materials science, especially, in defense industry and health industry and he has successfully completed important projects in strengthening these sectors.

The space radiation studies from space radiation environment and space weather simulations to the irradiation tests according to ESCC/ESA, JEDEC, ASTM and Military Standards and finally suggesting mitigation techniques or alternative solutions for critical electronic components and/or systems.

Research and development of innovative radiation detection systems for space, health, environment, homeland security, nuclear plants radiation safety and waste monitoring, seismology, geophysics/geology, high energy, nuclear and particle physics applications.

In these fields IRADETS is aiming to be the leader not only in Turkey but also globally thanks to its highly qualified and experienced high energy, astroparticle, nuclear physicists and electronic and mechanical engineers and its partnership with world-known research institutes and companies where the cutting-edge research and innovation are taking place.

We are representing high-tech companies BEAMIDE, CAEN-Nuclear, CAEN-RFID, Wisepower, Active Technologies  which are leaders in their corresponding fields.

kamp__s2izamiyeden

Grup Şirketlerimiz

Hepimiz Birlikte Çalışıyoruz İşin Sırrı Bu

IRADETS’in kurumsal hedefi olarak bizi her zaman daha ileriye taşıyabilmek için çalışanlarımızı seçerken tüm adaylara eşit şans ve olanak tanımak işe alım sürecimizin temelini oluşturmaktadır. Başarılı, hevesli, dinamik ve genç yetenekleri bilim dünyasına kazandırmak amacıyla; çalışan odaklı yaklaşımlarda bulunmak en önemli amacımızdır.

Vazgeçilmez bir IRADETS yaratmak için ihtiyacımız olan; insan odaklı çalışmak, rol model olarak yön göstermek, işimizi sahiplenerek güven oluşturmak, yeni, çözüm odaklı ve sürdürülebilir projelerle bilime katkı sağlamaktır.

Misyon & Vizyon

IRADETS, kuruluşundan bu yana ülkemizin ihtiyaçları doğrultusunda bilim ve teknolojide en son yenilikleri takip etme ve katkı sağlama misyonuna sahiptir. Uzay ve Radyasyon alanındaki çalışmalarına devam ederken, konusunda yetkin, motivasyonu yüksek ve yaptığı işi en yüksek standartlarda gerçekleştiren çalışan yetiştirmek en önemli görevimizdir.

Vizyonumuz, her zaman bilim ve teknolojinin yönergelerinde ilkleri başarma ve ülkemize kazandırma düşüncesi ile hareket ediyoruz. Gerçekleştirmekte olduğumuz başarılar ve yenilikçi yaklaşımlar ile vizyonumuzu geliştirmekteyiz.